Lyžiarske stredisko Mojtín sa nachádza v nadmorskej výške 697 – 942 m.n.m. Lyžiarske zjazdovky a vleky sú situované na severných svahoch Javoriny, Veľkého a Malého Grúňa. Stredisko je vhodné pre všetky kategórie lyžiarov, od začiatočníkov až po pokročilých.

V súčasnosti je v lyžiarskom stredisku 5 lyžiarskych vlekov typu Tatrapoma a jeden typu Transporta s celkovou prepravnou kapacitou 3100 osôb za hodinu. Lyžiarom a snowboardistom je k dispozícii 7 zjazdoviek rôzneho typu obtiažnosti, od najnáročnejších „Javorina – ľavá” a „Javorina – pravá“s priemerným sklonom 33%, až po zjazdovku pri Baby vleku, vhodnú na učenie lyžovania. Na svoje si prídu najnáročnejší lyžiari aj úplní začiatočníci. Areál ponúka ideálne podmienky pre rodinnú lyžovačku.

V súčasnosti je v lyžiarskom stredisku 6950 m zjazdoviek. Vyznávači bežeckého lyžovania môžu využiť 1,5 km značených bežeckých okruhov. Zjazdové a bežecké trate sú pravidelne upravované.

Pri dojazde lyžiarských tratí sú zariadenia rýchleho občerstvenia.

O bezpečnosť lyžiarov sa stará lyžiarska služba.

V bezprostrednej blízkosti lyžiarského strediska je parkovisko s kapacitou 300 miest.

Dospelí Deti
1 deň 15,00 10,00
4-hodinový 11,00 7,00
Ceny sú uvedené v EUR .

 

Služby

 

Vychutnajte si aktívny oddych v krásnej zimnej prírode. Stredisko SKI MOJTÍN vám poskytuje široké spektrum služieb počas celej zimnej sezóny.

V prevádzke sú:

  • Dva bufety pri údolných staniciach vlekov
  • Parkovisko s kapacitou cca. 300 parkovacích miest
  • Bežecké trate
  • Služba prvej pomoci
  • Informácie

Kontakt na stredisko:

Otváracie hodiny:

Pondelok – nedeľa