Lyžiarsky areál sa nachádza 2 km za obcou Brezovica. V lyžiarskom areáli sa nachádza 6 zjazdoviek o celkovej dĺžke 4,5 km pre menej a viac náročných

Náročnejšia trať č.1, ktorá dosahuje v najstrmšom mieste stúpanie 45°, uspokojí aj tých najnáročnejších lyžiarov. Pre slabších lyžiarov je k dispozícii trať č.3.

Po začatí zimného obdobia, keď teplota poklesne pod -2 oC, začína sa s umelým zasnežovaním na trati č.1 a č.2, systémom HKD, ktorý vytvára sneh najviac podobný prírodnému. Všetky lyžiarske svahy sú každodenne upravované snežnými mechanizmami.

V lyžiarskom stredisku sa tiež nachádza hotel Teplica s reštauráciou a bufetom pre lyžiarov. Taktiež sa tu nachádza chatka ROBI,kde sídli požiovňa lyží,servis a predaj lyží a zimných doplnkov a ubytovanie pre 8 osôb.

Pre milovníkov bežeckého lyžovania ponúkame trasu z Brezovice cez Ostrý vrch /t.j. koniec vlekov/ na Skorušinu, ktorá sa nachádza v nadmorskej výške 1314 m a určite očarí a uspokojí i náročných lyžiarov. Na vrchole Skorušiny sa nachádza 12 m vysoká rozhladňa.

Poloha a dosažitelnost:
Lyžiarsky areál sa nachádza v oravskej dedinke Brezovica, približne 7km od mesta Trstená.

Vybavení a služby:
Lyziarsky vlek, dlzka 750m Detsky lyziarsky vlek 3 zjazdovky, celosezoone zasnezovane roznej narocnosti Zapozicanie lyziarskej vystroje v pozicovni ROBI

Kontakt na stredisko:

Horský hotel Teplica 382

Brezovica

Otváracie hodiny:

Pondelok – nedeľa