Kupujete auto a hľadáte výhodné zákonné a havarijné poistenie? Ako však nájsť to najvýhodnejšie poistenie rýchlo a jednoducho? Dnes to nie je problém, je tu online porovnanie!

Kúpa auta dnes už nie je žiadnou výnimočnou udalosťou. Samozrejme, pokiaľ nekupujete nové Lamborghini… Pojazdné a funkčné auto sa dnes dá zohnať už v cenových hladinách pod 1000 eur, dovoliť si ho tak môže pomaly každý. Avšak, auto nie je spotrebný tovar, ktorý si jednoducho kúpite, používate a následne predáte. Do auta musíte, chtiac-nechtiac, neustále investovať peniaze. Či už hovoríme o benzíne alebo nafte, ktoré rozhodne lacné nie sú, prípadne iných prevádzkových kvapalinách alebo servise a nových zimných/letných pneumatikách. Auto jednoducho nie je jednorázová investícia. Okrem spomínaných veciach, do ktorých musíte po kúpe auta investovať nejaké peniaze, je výrazným zásahom do vášho rozpočtu aj poistenie. Minimálne zákonné poistenie, ktoré je zo zákona povinné, ale aj havarijné poistenie, ktoré síce povinné nie je, ale mnoho vodičov ho na svoje vozidlo uzatvára. Ako zariadiť, aby vaše zákonné a havarijné poistenie bolo čo najvýhodnejšie?

Porovnávajte rýchlo, porovnávajte online!

Výhodný nástroj, ktorý sa dnešným motoristom naskytá, je portál OnlinePorovnanie. OnlinePorovnanie.sk je porovnávací portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting. Jeho poslanie je jasné – umožniť ľuďom rýchlo a jednoducho porovnať vybrané druhy poistenia, umožniť bezpečné vybavenie poistenia online a poskytovať informácie o aktuálnych novinkách a ponukách vo svete poistenia. Jeho fungovanie je jednouché. Zadáte pár základných informácií o vás a vašom vozidle a za pár sekúnd už vidíte prehľad poistení. Z nich si vyberiete to najvýhodnejšie, napríklad PZP v Unione. Ak už zákonné poistenie na svoje vozidlo uzatvorené máte, možno zistíte, že je nevýhodné a naši ste lepšie, potom vás pravdepodobne bude zaujímať zrušenie PZP. Tak už ďalej nečakajte a vybavte si najvýhodnejšie zákonné a havarijné poistenie ešte dnes!