Info pre lyžiarov

Zjazdovka v lyžiarskom stredisku Ski TMG Remata je dlhá 500 m, malý lesík ju rozdeľuje na 2 časti. Jej charakter a prevýšenie 90 m ju radí medzi stredne náročné zjazdovky. Lyžiarsky svah má večerné osvetlenie a je umelo zasnežovaný. Zjazdovka upravovaná dvakrát denne, vždy v čase 16:00 – 18:00 a po skončení večerného lyžovania po 21:00.

Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata ponúka možnosti lyžovania aj pre malých lyžiarov. Naučiť sa lyžovať môžu na vyhradených detských vlekoch a tiež pod odborným vedením skvelých inštruktorov. Práve preto je lyžiarske stredisko Ski TMG Remata dobrou voľbou pre mladých, rodiny, školské lyžiarske kurzy, ale aj firemné akcie. Pravidelne sa na Remate konajú aj rôzne športové podujatia a súťaže.

Pre školy

Pre školy má lyžiarske stredisko Ski TMG Remata pripravenú špeciálnu a komplexnú ponuku, ktorá je určená tak pre miestne školy (možnosť denného dochádzania do strediska) ako aj tie vzdialenejšie. Ponúkame aj ďalšie služby ako ubytovanie, stravovanie, v prípade potreby aj inštruktorov lyžovania a snowboardovania.

Každoročne v lyžiarskom stredisku Remata absolvuje lyžiarsky výcvik približne 300 žiakov a študentov rôznych základných a stredných škôl a aj po jeho absolvovaní sa k nám radi vracajú. Rovnako pre školy a pedagógov sme pre zabezpečenie lyžiarskeho výcviku spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

Na každých desať detí má jeden pedagóg/inštruktor ubytovanie, stravu, vleky ZDARMA!

Nakoľko má ale každý klient individuálne požiadavky, presnú cenovú kalkuláciu vypracujeme osobitne.

Lyžiarska škola v stredisku Ski TMG Remata je určená pre deti od 4 rokov. Radi privítame úplných začiatočníkov, ktorých zasvätíme do prvých krokov na lyžiach, naučíme ich šliapanie, brzdenie, oblúčiky i používanie vleku. Pokročilým pomôžeme zlepšiť techniku lyžovania či snowboardovania.

Lyžiarska škola má v rámci strediska Ski TMG Remata vlastný vyhradený priestor v rámci ktorého sa nachádza aj detský lanový vlek s dĺžkou 50 m.

Výučba môže byť realizovaná úplne individuálne (1 žiak/ 1 inštruktor), alebo v malých skupinkách. Pri výuke v skupinkách je potrebné, aby boli žiaci na rovnakej úrovni zručnosti. Do lyžiarskej školy sa je možné prihlásiť už od jednej vyučovacej hodiny (45 minút) prípadne až na niekoľko dní.
Presné podmienky a ceny sú uvedené v cenníku.

V cene nie je zahrnutá jazda na vleku.

Pre prihlásenie do lyžiarskej školy odporúčame telefonickú objednávku vopred.

Kontakt na stredisko:

Otváracie hodiny:

Denné lyžovanie: od 9:00 do 16:00
Večerné lyžovanie: od 18:00 – 21:00